Obec Stretava rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Bližšie informácie o súboroch cookies nájdete v sekcii webstránky Cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať. V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

 

Správa o výsledku volieb starostu obce a poslancov obecného zastupiteľstva

 12.11.2018

Miestna volebná komisia v Stretave

Správa o výsledku volieb

starostu obce a poslancov obecného zastupiteľstva

v obci Stretava

               

Voľby starostu obce a poslancov obecného zastupiteľstva sa konali 10.11.2018. V obci bol vytvorený 1 volebný obvod a 1 volebný okrsok.

V zozname voličov bolo zapísaných 547 voličov.

Obálky boli vydané 266 voličom.

Počet odovzdaných obálok bol 266.

Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných pre voľbu starostu obce 262.

Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných pre voľby do obecného zastupiteľstva 261.

Počet poslancov, ktorý sa mal zvoliť bol 5.

Počet zvolených poslancov je 5.

Mená kandidátov na starostu podľa počtu získaných platných hlasov:

  1. Roman Hudy (nezávislý kandidát)                   86 platných hlasov,
  2. Jana Bartová, Mgr. (Kresťanskodemokratické hnutie)       45
  3. Štefan Šesták  (MOST - HÍD)                                                       38
  4. Miroslava Koscelanská, Ing. (SME RODINA – Boris Kollár) 29
  5. Miloš Marcinčák (nezávislý kandidát)                                      21
  6. Jaroslav Valisko (SMER – sociálna demokracia)                  20
  7. Michal Vajda (nezávislý kandidát)                                              11
  8. Angelika Selepková ( DOMA DOBRE )                                       10
  9. Marián Matuška (Komunistická strana Slovenska)              2  (späťvzatie kandidátnej listiny)                 

Za starostu obce bol zvolený:

Roman Hudy                                                                                    86 platných hlasov

Mená kandidátov, ktorí boli zvolení za poslancov v abecednom poradí:

1.      Bartová Jana, Mgr. (Kresťanskodemokratické hnutie)   81 hlasov,

2.      Gaľa Ján (SMER – sociálna demokracia)  72 hlasov,

3.      Horňák Peter (NAJ – Nezávislosť a Jednota)   90 hlasov,

4.      Marcinčák Miloš (nezávislý kandidát)   71 hlasov,

5.      Tovlin Marek (SMER – sociálna demokracia)  71 hlasov.

Mená náhradníkov, ktorí ako kandidáti neboli zvolení za poslancov v poradí podľa počtu platných hlasov:

  1. Tóthová Andrea  (Kresťanskodemokratické hnutie)   69 hlasov,
  2. Jakub Tomáš  (DOMA DOBRE)   67 hlasov,
  3. Bátorová Zlata, Ing.  (Kresťanskodemokratické hnutie)   61 hlasov,
  4. Koscelanská Miroslava, Ing.  (SME RODINA – Boris Kollár)   60 hlasov,
  5. Horňák Štefan (SMER–sociálna demokracia)   51 hlasov,
  6. Šajna Peter  (DOMA DOBRE)  48 hlasov,
  7. Vidovenyecz Arpád (Komunistická strana Slovenska)   46 hlasov,
  8. Matuška Marián (Komunistická strana Slovenska)   44 hlasov,
  9. Valisko Jaroslav (SMER – sociálna demokracia)   43 hlasov,
  10.  Demeter Michal (DOMA DOBRE)   43 hlasov,
  11. Horváth Matej (DOMA DOBRE)   42 hlasov,
  12. Šesták Róbert, Ing.  (SMER – sociálna demokracia)   38 hlasov,
  13. Boreková Terézia (nezávislý kandidát)   37 hlasov,
  14. Sabovik Miroslav   (SME RODINA – Boris Kollár)  31 hlasov,
  15. Gujdová Eva  ( NAJ – Nezávislosť a Jednota)  28 hlasov,
  16. Sabadošová Eva  (DOMA DOBRE )   18 hlasov,
  17. Kinčovský Pavel  (Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko)   14 hlasov.

                                                            

                                             

              Čupková Scarlett

                                                                                                              zapisovateľ MVK


    1 2 ... 23