Kontakt

Anketa

Napíšte nám

Návštevnosť stránky

Fotogaléria MŠ

Fotogaléria MŠ

 

Rok 2017/2018

Jar

Leto

Jeseň

Zima

 

Rok 2016/2017

Jeseň

Zima

Prvý sneh
Prvý sneh v Stretave

Jar

Leto

 

Rok 2015/2016

Leto

Deň detí v MŠ
Deň detí na farme v Stretave
Rozlúčka s predškolákmi
Rozlúčka s predškolákmi
Výlet detí MŠ
Výlet detí MŠ - Alpinka Košice

Jar

Detská olympiáda
Olympiáda detí MŠ
Veľkonočné prípravy
Veľkonočné prípravy v MŠ
Deň matiek
Deň matiek 2016 v MŠ

Jeseň

Zima

 

Rok 2014/2015

Jeseň

Zima

Jar

Leto

 

Rok 2013/2014

Jeseň

Tekvicová párty 2014

1. To je ale paráda! Aj mamka je v škôlke a my sa spolu hráme. V Októbri už padajú listy zo stromov a dozrievajú aj tekvice. Teraz je   správna chvíľa na vyrezávanie tekvíc. Vydarilo sa nám to. Aj diplom sme za to dostali. Doma na nás bude hrdá celá rodina!


Šarkaniáda

2. Fúka vetrík? Veď to je skvelý čas na púšťanie našich novovytvorených šarkanov ! Ktorý bol ten najšantivejší? Každý jeden z nich. No vytvárali ich predsa samé šikovné ručičky, našej materskej školičky.
 

Zima

Zimné radovánky
3. Hurááá.... Prvý sniežik napadal, no my sme to samozrejme už aj využili. Zhotovili sme si krásnych snehuliakov. A vytiahli sme i sánky. Škoda, že sa tak rýchlo roztopil. No nič. Zima ešte len začala a my čoskoro pokračujeme.

 

Pečieme na Vianoce
4. Vianoce sa blížia, preto my sa pripravujeme už včas.Pečieme perníčky, koláče a vytvárame si ozdôbky vlastnoručne na náš spoločný vianočný stromček. Veď čo má  väčšiu hodnotu ako dar, ktorý sme vytvorili my sami s láskou pre toho, koho máme tak radi.

 

Mikuláš k nám zavítal
5. Mikulášku, dobrý strýčku, dlho sme ťa vyzerali cez okná! Upratali sme si hračky, umyli si čižmičky a svedomito sme pre teba pripravovali slávnostný program. Aby keď prídeš si mal z nás veľkú radosť. Takú, akú máme my z teba. Vedeli sme, že k nám zavítaš a prinesieš samé dobrôtky a hračky, veď celý rok sme boli vzorovo dobré deťúrence.

 

Sniežik sa nám chumelí...
6. Tooo je ono, na to sme čakali celú zimu! Vyšantiť sa v bielom snehu – kto by to vynechal? My určite nie! Snehovú nádielku sme využili až do poslednej snehovej vločky: sánkovačka, tunelovanie, vlastné snehové iglu, stavanie snehuliaka..... To všetko sme dokázali spoločne. Veď my sme jedná veľká šikovná rodina!

 

Rozprávkový karneval
7. Nádherné princezné, kráľovné, ironman, superman, robot, reper, pirát – kde ich nájdete? Kde inde, ako na našom rozprávkovom karnevale v krajine zázrakov. Na jeden deň sme sa všetci mohli premeniť na niečo rozprávkové. A keď sme už boli všetci tak pekne poobliekaní, kráľovský dvor nás pozval na kráľovskú hostinu. Tu sme sa hostili a zabávali až do konca rozprávkového dňa! Škoda že sa skončil..., ale veď o rok si to znovu môžeme zopakovať. Hurááá!

Jar

Na farme

8. V jednom týždni sme sa venovali téme „Na gazdovskom dvore“ – a kde lepšie spoznať domáce zvieratká ako na samotnej farme zvierat! Ďakujeme p. Hudákovej, že nám to umožnila!

 

Náš 1.máj

9. Sadíme my máje,

vstavaj dievča hore.

Ak hore nevstaneš,

mája ne dostaneš!

Máj, máj, máj zelený,

Pod oblôčkom sadený.

 

Deň matiek

10. Aj toho roku sme srdečne pozdravili naše mamky krásnym programom, na ktorý sme sa pripravovali svedomito a s radosťou. Chceli sme naše mamky obdarovať našou šikovnosťou a láskou. Podarilo sa nám to! JVeď kto by vedel odolať takýmto rozkošným kuriatkam ako sme boli my. Na záver sme mamkám darovali ružičku a srdiečka, ktoré sme pripravili spolu s našimi pani učiteľkami, aby mamky mohli ešte dlho spomínať na tento krásny deň!


Na návšteve u pána starostu – včelára a chovateľa

11. Dnes už vieme kto a ako vyrába med, ktorý nás uzdravuje keď sme chorí (samozrejme včielky v úľoch z kvetinkového peľu) – a to vďaka nášmu pánovi starostovi, ktorý nás privítal na svojom dvore. Ukázal nám i to, ako sa stará o včely i všetko to, čo potrebujú, aby sa im darilo. Spoznali sme i rôzne druhy vtákov, ktoré nás očarili svojou farebnosťou a jedinečnosťou. Po poznávacej obhliadke nám pani starostova pripravila chutné občerstvenie. Ďakujeme, bolo to naozaj výborné. Keď sme už boli najedení, čakali nás šmýkalky, hojdačky a zábava. Pri odchode pani starostova obdarovala každého balíčkom, v ktorom boli samé dobrôtky a to najdôležitejšie – fľaška domáceho medu od pána starostu. Aj touto cestou sa Vám chceme poďakovať za pozvanie a darček, i za všetky vedomosti, ktorými ste nás obohatili na pobyte u vás. ĎAKUJEME! 


Olympiáda predškolákov

12. Dňa 28.5.2014 sa uskutočnil v ZŠ s MŠ Štefana Ďurovčíka v Palíne, V. ročník regionálneho kola Olympijského festivalu detí a mládeže Slovenska s názvom Olympijské hviezdičky MŠ. Z našej MŠ sa olympiády zúčastnili naši predškoláci - Janka Pužová, Veronika Gombárová, Jakub Horváth a škôlkar - Samko Gombár. Všetci sme si skvelo zašportovali a výborne sa zabavili. Za náš skvelý výkon nás obdarovali medailami na pamiatku.

Leto

 

Rok 2012/2013

 |  Choď hore | Choď na domovskú stránku  | 

BabyBurza - inzeráty

Projekt

Denník Čas - Michalovce

Projekt
Projekt
Projekt
Projekt